Rejestrowanie Firmy Limited

Te osoby, które zdecydowały się na wyjazd od UK i mają pomysł na własny biznes mogą założyć Firmę Limited. Jest to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która ma wiele zalet. Zanim jednak uda nam się to zrobić trzeba będzie spełnić wiele wymagań, jakie mają urzędy.

Zakładanie spółki Limited to nie takie łatwe zadanie, dlatego jeśli tylko chcemy sobie z tym poradzić to na pewno warto będzie skorzystać z pomocy księgowego w UK. To ułatwia nam zadanie tym bardziej, że będzie to polski księgowy w UK, z którym bez problemów się porozumiemy. Formalności trzeba będzie trochę pozałatwiać, ale co konkretnie?

Pomoc księgowego przy rejestracji Firmy Limited

Zaczynamy od sporządzenia dokumentu założycielskiego LTD. Później konieczna będzie umowa statut spółki. Jeśli mamy to już za sobą to przyszła pora na nominacje na dyrektora oraz sekretarza. To dwie bardzo ważne osoby i trzeba pamiętać o ich powołaniu. Trzeba zebrać informacje o udziałowcach jak i o wysokości wniesionego kapitału. Przygotowanie tych wszystkich dokumentów trochę czasu będzie trwało, dlatego warto się już teraz skontaktować z firmą księgową i będą mogli zacząć działać. Firma Limited to dobre rozwiązanie, ponieważ odpowiadamy w razie jakichkolwiek problemów tylko do wniesionego kapitału. Nie odpowiadamy całym swoim majątkiem, czyli nie ryzykujemy aż tak bardzo dużo i właśnie, dlatego warto się zainteresować tą formą prowadzenia własnej firmy. Księgowi już na nas czekają i mają dla nas czas, dlatego warto na początek do nich zadzwonić.

Wtedy dowiemy się jak przygotować się do takiego spotkania. Im więcej dokumentów będziemy przy sobie mieć tym szybciej będzie można załatwić większość formalności. Telefon kontaktowy do firmy księgowej znajdziemy na stronie polski księgowy w Londynie. Ta firma jest bardzo znana w UK, bo zawsze daje z siebie wszystko i zawsze oferuje to, co najlepsze. Taka pomoc jest nam właśnie potrzebna, bo jesteśmy w Wielkiej Brytanii i często nie za bardzo orientujemy się w tym wszystko, co trzeba pozałatwiać i jakie warunki trzeba spełnić.