Świeże jabłka po sezonie – coś więcej o przechowalnictwie

Dla utrzymania świeżości jabłek zamyka się je w specjalnej komorze. Wtedy po otwarciu takiej komory wyglądają tak jakby je ktoś zerwał wczoraj z drzewa. Wcale nie jest to trudne żeby taką świeżość jabłek zachować. Nie używa się do tego jakieś szkodliwe chemii tylko specjalny środek FruitSmart.

To nasze rodzime rozwiązanie bije w ostatnim czasie rekordy popularności, dlaczego? Przede wszystkim, dlatego że dawniej stosowanie takich preparatów było o wiele bardziej skomplikowane. Trzeba było wzywać specjalistę, który ubrany w strój ochronny przyjeżdżała i wprowadzał środek do komory.

Dzisiaj każdy może to zrobić, a to oszczędza nasz czas, ale co ważne i zmniejsza koszty, a na pewno na jednym i drugim nam bardzo zależy. Wystarczy zebrać jeden gatunki jabłek i to w bardzo krótkim czasie. Procent środka zaleca żeby to nie trwało dłużej niż siedem dni. Po tym czasie komora jest zamykana preparat wpuszczany do środka i można spokojniej spać, bo po otwarciu jabłka będą cały czas wyglądały bardzo, ale to bardzo świeżo.

Problem z przechowywaniem jabłek

Jeśli jabłka są źle przechowywanie to pojawia się etylen, który jest bardzo groźny. Odpowiedzialny jest za wiele chorób i gnicie jabłek. To oznacza, że jeśli się go nie zniszczy to on zniszcz nasze jabłka i nie zarobimy na tym nic. FruitSmart działa tak, że niszczy etylen i nasze jabłka są świeże i ładne. Można na nich sporo zarobić, bo klient tego właśnie oczesuje żeby jabłka były ładne. Kupuje się oczami, dlatego trzeba zapewnić klientowi do ładnie to, czego chce. Tym bardziej, że zastosowanie tego środka jest łatwe i tanie.

Zainteresowanie tym preparatem jest dzisiaj bardzo duże. Jeśli chcemy sprawdzić dokładny skład jak i zastosowanie tego środka to trzeba wejść na stronę przechowalnictwo jabłek. Producent bardzo dokładnie wszystko tutaj opisuje i wiemy od razu, co to jest i do czego można to wykorzystać. Dzięki temu preparatowi jabłka są w stu procentach bezpieczne, a właściciele chłodni są o wiele bardziej zadowoleni z efektów końcowych.